Дитячі автокрісла: чи можуть такі пристосування захистити дитину?

Дитячі автокрісла: чи можуть такі пристосування захистити дитину?

На сьогоднішній день автокрісла дитячі (Київ) необхідно використовувати не просто за особистим бажанням батьків, а й відповідно до діючих правил дорожнього руху.

Ігнорування законодавчих актів призведе до того, що при першому порушенні батько заплатить до 580 гривень за відсутність автокрісла для дітей, а при повторних правопорушення така сума може вирости в кілька разів, що не дуже приємно для сімейного бюджету.

Автокрісла (Київ) рекомендується встановлювати в салоні автомобіля навіть для новонароджених діток, до того ж асортимент таких пристроїв пропонує досить великий вибір дитячих автокрісел для самих маленьких пасажирів. Насправді купити дитяче автокрісло досить просто, головне дотримуватися простих правил і рекомендацій:

● Вибирайте автокрісло на сайті mir-avtokresel.com.ua відповідно до зростання, віком і вагою малюка;
● При покупці дитячого автокрісла (Київ) віддавайте перевагу моделям з системою кріплення Изофикс, яка дозволяє надійно зафіксувати крісло, з’єднавши його з кузовом авто;
● Вибираючи автокрісла купити рекомендується ті моделі, які пройшли спеціальну сертифікацію і краш-тести, що підтверджують надійність і безпеку пристрою.

Також, автокрісло дитяче повинно бути обов’язково новим, оскільки колишні у вживанні вироби вже могли побувати в ДТП, тому не зможуть забезпечити належний захист при різкому гальмуванні автомобіля або при зіткненні з іншим транспортом.

Back to Top