Мережа зберігання даних це надійно і функціонально

Мережа зберігання даних це надійно і функціонально

       Постійне зростання інформаційних обсягів змушує компанії шукати способи збереження даних. І зазвичай до них підвищені вимоги. Адже потрібно, щоб усі корпоративні дані були максимально захищені від злому та несанкціонованого використання. Одночасно з цим, до них має бути легкий доступ з боку співробітників і керівництва. Також важливе значення відіграє і швидкодія, особливо, коли робочий час обмежений.

Переваги та можливості

      Мережа зберігання даних, яку замовляють за лінком https://it-solutions.ua/, це якраз таке рішення, яке дає змогу не тільки вмістити великі обсяги інформації, а й забезпечити їхню безпеку. Завдяки налаштуванням, створюються резервні копії файлів і папок, які піддаються відновленню в будь-який момент. Технологія дає змогу значно заощадити бюджетні кошти організації, які могли б бути витрачені на придбання додаткового обладнання. Крім того, така система має такі плюси.

Масштабованість. Незалежно від того, це SAN мережа чи інший тип технології, вона дає змогу змінювати обсяг простору залежно від потреби. І компанія оплачує тільки те, чим користується.

Швидкодія. Дуже важливо, щоб було хороше інтернет-з’єднання, а сама система працює вкрай оперативно.

Високий ступінь відмовостійкості. Збої тут практично неможливі.

Як підібрати?

     Мережа зберігання даних — це інструмент довгострокового використання, тому до його вибору слід поставитися не поспішаючи і з повною відповідальністю. Розглянемо головні моменти, які потрібно врахувати.

  1. Параметри продуктивності відіграють одну з основних ролей. Важливо, щоб система вирізнялася швидкодією і достатньою швидкістю передачі даних.
  2. Обсяг. Слід особливого значення надати тому, скільки місця в сховищі буде необхідно зараз і в майбутньому, враховуючи зростання інформаційного поля. SAN мережа в цьому лідер, однак, у неї досить висока вартість.
  3. Сумісність з ІТ-інфраструктурою компанії. Це обов’язково слід тестувати на початкових етапах впровадження, щоб система добре функціонувала з наявними ОС і мережевими протоколами.

      Таким чином, мережа зберігання даних — це технологія, яка дає можливість надійно та якісно зберігати інформацію. Вона має вкрай низький рівень відмовостійкості, що дає змогу отримати доступ до потрібних файлів у будь-який момент. Єдина умова — необхідно мати хороше інтернет-з’єднання. Також система вирізняється швидкодією, що має значення при передачі великих обсягів інформації.

Back to Top