Все, що потрібно знати, вибираючи душові кабінки

Все, що потрібно знати, вибираючи душові кабінки

На перший погляд здається, що вибрати душові кабіни в Києві дуже просто.

Але насправді це дуже відповідальний процес. Варто враховувати масу пунктів, щоб підібрати конструкцію, яка підходить саме вам. Якщо душова кабіна призначається для громадського використання, краще вибрати душові кабіни без піддону. Це універсальний варіант для всіх закладів, тому що через відсутність бортиків кабінки підходять для людей з обмеженими можливостями, людям у поважному віці та дітям. Найкраще придбати душові кабіни без піддону на сайті профільної компанії Nomex, де нададуть повну консультацію. 

Якщо вибирати душові кабінки в Києві від компанії, що спеціалізується, то вам гарантовані висока якість і довговічність таких систем. Душові кабіни без піддону можуть бути виготовлені з таких матеріалів:

  • Високоміцний пластик;
  • Ущільнене ДСП;
  • Гартоване скло.

Найбільш ходовими серед клієнтів є душові кабіни без піддону із пластикових панелей. Вони міцні, але водночас легкі та добре витримують підвищену вологість. Пластикові кабінки для душу легко чистяться і не деформуються при використанні засобів для чищення. Середня тривалість експлуатації при регулярному використанні становить 7-9 років.

Також кабінки для душу без піддону полегшать прибирання ванної кімнати та самої конструкції. В умовах громадських саун, басейнів чи спортзалів, де великий потік людей, чистота залишається головним аспектом у комфортному користуванні. У кабінках для душу без піддону не накопичується пара, тим самим не утворюється конденсат. Монтувати кабінку для душу можна в будь-якому приміщенні, в тому числі з нестандартним плануванням. Встановити душові кабінки настільки легко, що можна справитися самостійно без допомоги фахівців.

Back to Top