Дитина попросила сервер для майнкрафт що робити?

Дитина попросила сервер для майнкрафт що робити?

Майнкрафт — найпопулярніша онлайн-гра для дітей молодшого шкільного віку, тому батьки могли неодноразово про неї чути про своїх дітей.

Часто це супроводжувалося проханнями на кшталт: “Ну, будь ласка, купи мені свій сервер у Майкрафт, я на ньому гратиму з друзями”. Якщо ви стали жертвою такого ж прохання, можу запевнити вас, ви такі не одні.

Вся справа в тому, що Minecraft не має централізованих серверів для гри по мережі. Гравці самі вибирають, до якого сервера підключитися для гри. У цьому є свої плюси та мінуси. Тому коли ваша дитина каже, що їй потрібен «сервер», вона, по суті, має на увазі, що хоче мати свій власний онлайн світ, до якого можуть приєднуватися інші гравці та грати з нею по мережі.

На даний момент існує три варіанти отримання сервера в Майнкрафт для вашої дитини:

1. Перший і найбільш трудомісткий метод – покупка власного обладнання, щоб встановити домашній віртуальний сервер. Для цього потрібно добре розумітися на обладнанні та його налаштуванні, тому не всім батькам це підійде.

2. Передплата Realms від розробників Minecraft. Це можна назвати псевдо-офіційним способом отримання власного сервера, адже замовляєте його у розробників гри. Головний мінус – висока вартість, мінімальний варіант передплати коштує від 7,19 EUR.

ціна віртуального сервера (VPS)

3. Найбільш доступний і комфортний варіант — орендувати віртуальний сервер, їх пропонують звичайні хостингові провайдери, ціна віртуального сервера (VPS) значно нижча — від 3,57 EUR у компанії HyperHost, що більш ніж у два рази нижче за ціну Realms.

Через дешевизну та незалежність від розробників Minecraft, найчастіше пропонується саме третій варіант, оренда віртуального сервера. Тому на цьому варіанті, короткому курсі того, як вибрати віртуальний сервер для Майкрафт вашої дитини, ми зупинимося детальніше. Насамперед варто звернути увагу на такі фактори сервера:

1. Оперативна пам’ять. Кількість потрібного ОЗП визначається, головним чином, тим, яку версію та тип серверу хоче ваша дитина. Ванільний сервер зазвичай може досить працювати навіть з 1 ГБ оперативної пам’яті, в той час як деякі популярні сервери з модами часто вимагають більше 3 ГБ для гарної роботи. Не варто забувати і про те, що чим більше людей грають у гру, тим більше оперативної пам’яті вам знадобиться для отримання максимального задоволення від гри.

хлопчик грається на власному сервері Майнкрафт

2. Швидкість інтернет-каналу на сервері. Для комфортної роботи рекомендуються VPS щонайменше 50 Мбіт. Хоча, знову ж таки, все залежить від кількості гравців, для серверів зі 100+ гравцями потрібно 1 Гбіт канал.

3. Дисковий простір. Для ванільного варіанту без модів буде достатньо мінімального тарифу віртуальних серверів з 15 ГБ диска, але чим більше модів буде встановлено на сервер, тим більше дискового простору вони вимагатимуть.

Підсумовуючи, сподіваємося, ця стаття вам допоможе потішити вашу дитину власним сервером Майнкрафт, а дитині – отримати максимум позитивних емоцій від батьківського подарунка!

Back to Top