Як далі жити, якщо ви використовуєте стома калоприймач?

Як далі жити, якщо ви використовуєте стома калоприймач?

На сьогоднішній день існує досить велика кількість пацієнтів, яким з певних причин вивели стому через передню черевну стінку.

Незважаючи на те, що ціна калоприймача є прийнятною і доступною на сайті магазину MyStoma.com.ua, таким пацієнтам важливо розуміти, що після такого оперативного втручання, ваше життя не повинно кардинально змінюватися. Ви повинні мати можливість займатися своїми повсякденними справами. Люди зі стомами, які купили калоприймачі, ходять на роботу, займаються спортом. Розумна активність не зашкодить ні вам, ні вашій стомі.

Використовуючи калоприймачі для стоми купити які можна недорого, пам’ятайте, що шкіра навколо стоми має бути чистою та сухою. Уникайте використання продуктів, що містять спирт, оскільки вони можуть спричинити сухість шкіри. Не використовуйте продукти для шкіри на олійній основі. Вони заважатимуть стому калоприймачу залишатися прикріпленим на шкіряному покриві. Якщо у вас є волосся на шкірі навколо стоми, його краще видалити, щоб мішок був надійно прикріплений до шкіри. Поговоріть зі своїм лікарем про будь-які особливості купання при стомі.

З колостомою або ілеостомою ви не зможете контролювати, коли випорожнення та газ потрапляють у калоприймач, продаж яких здійснюється за прийнятною вартістю. Кількість випорожнень і газів, що потрапляють у мішок, залежить від типу стоми та вашої дієти. Уникайте продуктів, які зазвичай викликають газоутворення. До них відносяться боби, капуста, цибуля та гострі продукти. Деякі продукти можуть спричинити спазми або можуть ускладнювати виведення калових мас особливо, якщо вони погано пережовані. До них відносяться горіхи, попкорн та кукурудза. Крім того, знайте, які продукти можуть викликати діарею чи запор. Важливо уникати зневоднення, особливо якщо у вас є ілеостома, тому що стілець при такому типі стоми зазвичай більш рідкий.

Back to Top