Вартість будівництва будинку під ключ та його переваги

Вартість будівництва будинку під ключ та його переваги

Для кожної людини будівництво будинку буде не найпростішим завданням, особливо для тих, хто робитиме це вперше. Багато питань вимагають пильної уваги, а також мінімального пізнання у цій темі, щоб розбиратися у фінансовому питанні, а також у технічних чи дизайнерських організаціях.

Коло проблем і турбот досить широке, незалежно від того, що саме ви будуватимете, адже це може бути побутівка, заміський будинок, котедж або простий ларьок, змінюється тільки їх загальна кількість. Саме з цієї причини багато людей вибирають будувати будинки під ключ, тобто всі питання з будівництва бере на себе одна компанія і доводить все до розуму, щоб у вас був зведений повністю придатний будинок для проживання. Зараз розберемося у питаннях переваг і скільки коштує збудувати будинок в Україні.

Будівництво будинку під ключ

Чому будівництво будинків під ключ чудовий варіант для житла? Тут все просто, ви отримуєте від підрядника повністю готове приміщення, в яке відразу ж можете в’їхати і жити там.
Будівельна компанія до якої ви звертаєтеся бере на себе всю роботу, всі етапи будівництва повністю на ній, від вас же потрібно тільки вибрати щось або зрештою затвердити варіант готового будинку, який вже готовий до експлуатації. У період будівництва замовник може іноді контролювати на етапах все для того, щоб усунути неполадки.

Які етапи включає будівництво під ключ

• За індивідуальним бажанням клієнта проектування
• Фундамент
• Складання з усіма інженерними комунікаціями
• Внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, якщо потрібно, то меблювання та встановлення техніки.

Які переваги у будівництві під ключ

Найсильніші сторони будівництва будинку в Києві зрозуміло випливають саме з процесу та його особливостей.

 • Ви таким чином заощаджуєте свій особистий час та сили, оскільки забудовник забезпечить повне виконання всіх робіт, тому у вас не буде потреби займатися закупівлею всіх матеріалів, пошуком робітників, а також контролем їх роботи в цілому
 • На будь-якому етапі будівництва йде повна злагодженість у роботі. Усі бетонщики, монтажники та інші робітники працюють злагоджено у команді, тому це мінімізує виникнення проблем на різних етапах будівництва.
 • Економія коштів, ціна будівництва будинку під ключ буде значно нижчою, але ви все одно маєте бути готові, що вартість будівництва будинку все одно вийде в межах 70 тисяч доларів або навіть більше
 • Отримуєте від забудовника новий кошторис на будівництво, враховуючи оптові знижки, а також внутрішні розцінки на роботу співробітників

Найважливішою перевагою будівництва будинку під ключ, звичайно ж, можна все одно назвати гарантію, адже ви укладаєте договір. Якщо виникає якась проблема, або ж проста невідповідність нормам безпеки, то ви відразу можете звернутися до компанії, яка займалася будівництвом для усунення таких неприємностей.

Back to Top