Який купити чохол для iPad mini 5 київ?

Який купити чохол для iPad mini 5 київ?

Якщо ви постійно користуєтеся iPad, має сенс переконатися, що він належним чином захищений від суворих умов повсякденному житті.

Чохли для iPad захищають ваш улюблений гаджет від повсякденної пилу і подряпин, а також від серйозних ушкоджень при падінні. Більш того, розумні чохли з потрійним дизайном і вбудованою клавіатурою допоможуть вам максимально використовувати можливості вашого iPad.

Надійний чохол для iPad mini 5

Чохли для iPad на сайті магазину FASHIONCASE.COM.UA спеціально розроблені для всієї лінійки iPad, включаючи iPad Mini, забезпечують надійний захист без блокування кнопок, портів або камер. Покриваючи iPad з обох сторін, все поверхні захищені, коли він не використовується. Магнітні застібки роблять кришки тонкими і мінімалістичним, забезпечуючи елегантний дизайн вашого планшета. Складаються в два рази футляри можна використовувати як підставку для вашого iPad, так що ви можете знайти ідеальне місце для читання, перегляду відео, роботи і набору тексту з комфортом.

Для тих, кому потрібно друкувати на ходу, чохли з вбудованою клавіатурою роблять більш комфортним набір тексту на планшеті протягом тривалого часу. Будучи частиною самого корпусу, ви розвертаєте клавіатуру, коли вона вам потрібна, а потім складаєте її на екран в якості захисного чохла, коли це не так. Можливість підключення по Bluetooth гарантує, що клавіатуру можна використовувати де завгодно без проводів або підключення до Wi-Fi.

Back to Top